Wiedźma wie wszystko

"Ten, kto chce pozostać w dobrym zdrowiu, powinien unikać smutnych nastrojów i zachowywać radosny umysł."Leonardo da Vinci

Leczenie grzybicy - leczenie kandydozy

Witam was!

Chciałabym się podzielić z wami, jak rozwiązałam problem, który nas kobiety dotyka bardzo często, mianowicie vulvovaginitis candidamycetic, drożdżyca lub kandydoza pochwy, powszechnie znana jako grzybica pochwy.

Niestety ja też długo borykałam się z tym problemem, bo jak wiecie paskudztwo to lubi nawracać. Na mniej dokuczliwe objawy stosowałam maść Clortimazolum i suplementację Lactobacillus. Zwykle ustępowało szybko, lecz równie szybko wracało. Z tego też powodu zaczęłam w tamtym czasie intensywniej wgłębiać się w temat grzybicy. Oczywiście miałam też postanowienie, że jeżeli kompletnie nic nie pomoże, wybiorę się do ginekologa :) Niestety lub stety jestem z tych osób, które wszelkich lekarzy wolą omijać szerokim łukiem.

Ponieważ wszystkie apteczne leki okazały się w moim przypadku nieskuteczne, stwierdziłam, że może trzeba do problemu podejść domowymi sposobami :) Środki, które tu przedstawię wypróbowałam na sobie, sama też dobierałam proporcje i w moim przypadku sprawdziły się w stu procentach. Zaprezentowane tu metody nie zastąpią fachowej porady lekarskiej, ale też na pewno nie zaszkodzą. Zapraszam do lektury.

#kobieta #medycyna #leczenie grzybicy #zdrowie #swędzenie #pieczenie #srom #pochwa #drożdzyca #candida #lekarz #pl